Google Translate
Navigacija
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Administracijos
prisijungimas

APARTAMENTAI NIDOJE
Siūlome poilsį gražiausiame Lietuvos kampelyje ant jūros kranto – Kuršių Nerijoje.
Ramioje Nidos kurorto dalyje, Purvynės g., netoli Kuršių marių butas per du lygius. Iki Kuršių marių tėra apie 50 metrų. Iki centro apie 2000 metrų keliu (o pamariu pėsčiomis apie 1500m), iki Baltijos jūros apie 1500 m keliu (o tiesai per pušyną daug arčiau).

Butas (2+2 miegamos vietos – 36 kv. m) yra antrame ir trečiame aukštuose. Kambaryje stovi dvigulis minkštas kampas, TV. Antrame buto aukšte dvigulė lova ir keletas spintų daiktams ir rūbams susidėti, virš lovos įrengtas stoglangis.

Virtuvės erdvėje yra šaldytuvas, viryklė, mikrobangų krosnelė ir kiti reikmenys. Iš kambario patenkate į atskirą higienos kambarį, kuriame yra dušo kabina, praustuvė, WC, skalbyklė.

• Šalia buto lauke yra poilsio vietos su lauko baldais, kur galima išsikepti gardų kepsnį ant grotelių arba pasitikti pirmus saulės spindulius prie aromatingos kavos puodelio (yra šašlykinė).
• Kompleksui priklauso SPA centras: baseinas, sūkurinė vonia ir turkiška sauna – VISKAS BE PAPILDOMO MOKESČIO!!! (tai dovana klientui, už įrangos gedimą nuomotojas neatsako ir nuomos kaina nėra mažinama)
• Aprūpiname patalyne ir rankšluosčiais (jei klientai nori atsivežti savus - suteikiame nuolaidą)
• Norintiems sportuoti – kiemelyje įrengti teniso kortai. Kaina 6 EUR/h
• Nemokamas Wi-Fi
• Automatinė skalbimo mašina
• Šalia kotedžo yra individuali vieta Jūsų automobiliui parkuoti
• Atvykimo laikas nuo 14,00, išvykimo iki 12,00


Sezono metu SPA (turkiška sauna ir baseinas) veikia visą savaitę 14,00-18,00. SPA dirbs iki rugsėjo galo kiekvieną dieną. Ne sezono metu SPA (sūkurinė vonia ir turkiška sauna) veikia penktadieniais-sekmadieniais 14.00-18.00

*Klientų dėmesiui - SPA paslaugos nėra apmokestintos-savo klientams leidžiame pasinaudoti be papildomo mokesčio. Atsitikus techniniams gedimams, ar kitokiems nenumatytiems veiksniams, kaina nėra mažinama. Klientai pervesdami avansą sutinka su šia sąlygą.